۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
FA
دانشگاه اصفهان
پيام تبريك رييس دانشگاه اصفهان به مناسبت آغاز سال 1399
دكتر هوشنگ طالبي، رييس دانشگاه اصفهان فرا رسيدن سال نو را به تمام آحاد و اقشار مختلف و خصوصا" اساتيد، كاركنان و دانشجويان تبريك گفت.

دكتر هوشنگ طالبي، رييس دانشگاه اصفهان فرا رسيدن سال نو را به تمام آحاد و اقشار مختلف و خصوصا" اساتيد، كاركنان و دانشجويان تبريك گفت.

  متن پيام به شرح زير است:

  يا مقلب القلوب و الابصار           يا مدبر الليل و النهار

  يا محول الحول و الاحوال           حول حالنا الي احسن الحال

   دانشجويان عزيز، همكاران گرامي كارمندان شريف و استادان معزز

 با اهداء سلام، تحيت و احترام

 سالي كه گذشت ورق ديگري بر تقويم عمر دانشگاه كهن و بزرگ اصفهان با همه فراز و نشيب هايش افزود. اين سال را مردم شريف ما با سيل هاي بنيان كن شروع و آن را با شيوع ويروس كرونا به پايان مي برند. در طول سال تلخي ها و شيريني هايي را پشت سر گذاشتيم. از دست دادن عزيزاني از جامعه خود و به دست آوردن فرهيختگاني كه به ما پيوستند. دانش آموختگاني كه دانشگاه را ترك و نو دانشجوياني كه صحن دانشگاه را به قدوم خود مزين كردند. گذشت آنچه بود و نگاه ما به پيش رو است كه روزي نو و با بهار آغاز مي گردد.

بهار، آغاز فصل رويش دوباره، سرشار از جلوه هاي ناب آفرينش و بهترين تجلي معنوي و آييني در پاسداشت طبيعت است و نوروز ميراث ماندگار و باشكوه فرهنگ و تمدن والاي ايران اسلامي است. نوروزي ديگر از راه رسيده تا روزمان را نو كند و خمودگي، كسالت و سكون را از روح و روانمان بزدايد؛  نوروز ديرينه اي  است كه به رغم كهنسالي خود، رويش، جواني و نشاط را به همگان هديه مي كند و غبار خستگي و پژمردگي را از هر چه پيرامون خود بوده وهست مي زدايد و به همه چيز تازگي مي بخشد.

اينجانب، فرارسيدن نوروز باستاني و تقارن آن با فرخنده اعياد مبارك و ايام پر خير و بركت شعبانيه را به فال نيك گرفته و آغاز سال جديد و بهار طبيعت را به مردمان پاك، متدين، نيك سرشت، انقلابي و شرافتمند استان اصفهان و به ويژه به پزشكان، پرستاران و كادر درماني بيمارستان ها كه در خط مقدم مبارزه با بيماري كرونا مشغول خدمت هستند و همچنين به تمامي اعضاي محترم هيات علمي و غير هيات علمي خدوم و دانشجويان عزيز دانشگاه اصفهان تبريك مي گويم و پروردگار متعال را شاكرم كه در سال1398، سالي كه دانشگاه اصفهان توانست با تلاش و همت بي دريغ اساتيد فرهيخته، كارمندان تلاشگر و دانشجويان نخبه خود با فراهم آوردن زير ساخت هاي لازم با فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي و كيفي سازي اين فعاليت ها در مسير حركت به سمت ارتقاء به تراز بين المللي 5 دانشگاه برتر كشور گام هاي موثري بردارد.

     اميد است همكاران ارجمند و دانشجويان گرامي با استعانت از ذات لايزال الهي و در سايه توجهات حضرت بقيه الله الاعظم مهدي موعود (عج) و با بهره گيري از توانمندي هاي شايسته خويش، در مسير خدمت به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران پايدار و پيروز باشند.

   دكتر هوشنگ طالبي

رييس دانشگاه اصفهان

نوروز 1399

تاریخ:
1398/12/29
تعداد بازدید:
365
منبع:
Powered by DorsaPortal